БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ ПЛУВНИ СПОРТОВЕ

Спортно-педагогически кадри

 

Спорт

Име

Месторабота

Заемана длъжност

плуване

Магдалена К. Димова

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ И ВОДНО СПАСЯВАНЕ "АВГУСТА"

помощник треньор

плуване

Милена К. Дряновска

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ И ВОДНО СПАСЯВАНЕ "АВГУСТА"

треньор

плуване

Руслан С. Русев

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ И ВОДНО СПАСЯВАНЕ "АВГУСТА"

треньор

плуване

Теодора М. Атанасова

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ И ВОДНО СПАСЯВАНЕ "АВГУСТА"

треньор

плуване

Христо С. Бирников

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ И ВОДНО СПАСЯВАНЕ "АВГУСТА"

старши треньор

плуване

Боряна Г. Туманова

ПЛУВЕН КЛУБ "АКАДЕМИК" СОФИЯ

треньор

плуване

Върбан Ст. Върбанов

ПЛУВЕН КЛУБ "АКАДЕМИК" СОФИЯ

треньор

плуване

Павел П. Паскалев

ПЛУВЕН КЛУБ "АКАДЕМИК" СОФИЯ

главен треньор

плуване

Николай Ал. Христов

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "АКВАЗАРД"

треньор

плуване

Пламен П. Дунчев

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "АКВАЗАРД"

треньор

плуване

Галина К. Георгиева

СПОРТЕН КЛУБ "АКВА СПОРТ"

треньор

плуване

Стефан П. Георгиев

СПОРТЕН КЛУБ "АКВА СПОРТ"

треньор

плуване

Александра Й. Демирева

СПОРТЕН КЛУБ "АКУЛИТЕ"

треньор

плуване

Георги Д. Палазов

СПОРТЕН КЛУБ "АКУЛИТЕ"

треньор

плуване

Георги Ян. Власев

СПОРТЕН КЛУБ "АКУЛИТЕ"

треньор

плуване

Дора Д. Димитрова

СПОРТЕН КЛУБ "АКУЛИТЕ"

помощник треньор

плуване

Иван Ив. Ангелов

СПОРТЕН КЛУБ "АКУЛИТЕ"

треньор

плуване

Кремена Ст. Магриотова

СПОРТЕН КЛУБ "АКУЛИТЕ"

помощник треньор

плуване

Явор И. Ангелов

СПОРТЕН КЛУБ "АКУЛИТЕ"

треньор

плуване

Жанет Б. Щерева

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "АЛБАТРОС 2001"

треньор

плуване

Елеонора Ем. Желязкова

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "АЛБАТРОС 2001"

треньор

плуване

Катя Вл. Демирева

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "АЛБАТРОС 2001"

треньор

плуване

Тодор Х. Хараламбиев

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "АЛБАТРОС 2001"

помощник треньор

плуване

Аделина Ант. Петрова

КЛУБ ПО ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "АСТЕРИ"

треньор

плуване

Гергана В. Гинева

КЛУБ ПО ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "АСТЕРИ"

треньор

плуване

Динко Юкич

КЛУБ ПО ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "АСТЕРИ"

помощник треньор

плуване

Румяна Св. Сивкова

КЛУБ ПО ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "АСТЕРИ"

треньор

плуване

Мирела И.Георгиева

ПЛУВЕН КЛУБ "АТОМИК"

треньор

плуване

Нина С. Маринова

ПЛУВЕН КЛУБ "АТОМИК"

помощник треньор

плуване

Петър Б. Божилов

ПЛУВЕН КЛУБ "АТОМИК"

помощник треньор

плуване

Антоанета А. Божилова

ПЛУВЕН КЛУБ "АТОМИК"

помощник треньор

плуване

Петранка Д. Кюланова

ПЛУВЕН КЛУБ "АТОМИК"

инструктор

плуване

Георги П. Сейменов

ПЛУВЕН КЛУБ "БЕЛМЕКЕН" ВЕЛИНГРАД

треньор

плуване

Йорданка Ст. Христова

ПЛУВЕН КЛУБ "БЕЛМЕКЕН" ВЕЛИНГРАД

треньор

плуване

Виктория Д. Дамянова

СПОРТЕН КЛУБ ПЛУВАНЕ "БЕРОЕ" СТАРА ЗАГОРА

пом. треньор

плуване

Ганчо П. Петров

СПОРТЕН КЛУБ  ПЛУВАНЕ "БЕРОЕ" СТАРА ЗАГОРА

главен треньор

плуване

Диана Г. Петрова

СПОРТЕН КЛУБ  ПЛУВАНЕ "БЕРОЕ" СТАРА ЗАГОРА

помощник треньор

плуване

Татяна Г. Митева

СПОРТЕН КЛУБ  ПЛУВАНЕ "БЕРОЕ" СТАРА ЗАГОРА

треньор

плуване

Боян Я. Яначков

СПОРТЕН КЛУБ "БОЛЯРИ 2009"

инструктор

плуване

Парашкева А. Коева

СПОРТЕН КЛУБ "БОЛЯРИ 2009"

помощник треньор

плуване

Цветанка Ц. Дилова-Нейкова

СПОРТЕН КЛУБ "БОЛЯРИ 2009"

старши треньор

плуване

Явор С. Данаилов

СПОРТЕН КЛУБ "БОЛЯРИ 2009"

инструктор

плуване

Александър Д. Александров

КЛУБ ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "БОТЕВ"

 треньор

плуване

Валентин Н. Йорданов

КЛУБ ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "БОТЕВ"

треньор

плуване

Мартин Р. Стойчевски

КЛУБ ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "БОТЕВ"

треньор

плуване

Димитрина В. Костадинова

ПЛУВЕН КЛУБ “БРИЗ”

треньор

плуване

Димитринка Г. Георгиева

ПЛУВЕН КЛУБ “БРИЗ”

помощник треньор

плуване

Емилия Н. Стефанова

ПЛУВЕН КЛУБ “БРИЗ”

треньор

плуване

Илко Карагутов

ПЛУВЕН КЛУБ "БРИЗ"

инструктор

плуване

Райна И. Иванова

ПЛУВЕН КЛУБ "БРИЗ"

треньор

плуване

Соня И. Стойчева

ПЛУВЕН КЛУБ “БРИЗ”

старши треньор

плуване

Стоян Я. Стойчев

ПЛУВЕН КЛУБ "БРИЗ"

треньор

плуване

Янчо С. Стойчев

ПЛУВЕН КЛУБ “БРИЗ”

треньор

плуване

Евгени Г. Джимертов

КЛУБ ПО ВОДНИ СПОРТОВЕ "БУРГАС"

треньор

плуване

Иван М. Попов

КЛУБ ПО ВОДНИ СПОРТОВЕ "БУРГАС"

помощник треньор

плуване

Михаил Ив. Попов

КЛУБ ПО ВОДНИ СПОРТОВЕ "БУРГАС"

инструктор

плуване

Чавдар Л. Кънчев

КЛУБ ПО ВОДНИ СПОРТОВЕ "БУРГАС"

треньор

плуване

Мария Д. Добрева

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "ВЕРЕЯ"

помощник треньор

плуване

Сашо Л. Петрунов

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "ВЕРЕЯ"

треньор

плуване

Боян Б. Ботев

СПОРТЕН КЛУБ "ВИКИНГ 2008" СЕВЛИЕВО

треньор

плуване

Павлина Г. Станчева

СПОРТЕН КЛУБ "ВИКИНГ 2008" СЕВЛИЕВО

треньор

плуване

Валентина И. Александрова-Тонкова

КЛУБ ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ВИТОША"

треньор

плуване

Антон Ж. Иванов

ПЛУВЕН КЛУБ "ВИХРЕН"

треньор

плуване

Валентин Ст. Митрев

ПЛУВЕН КЛУБ "ВИХРЕН"

треньор

плуване

Венцислав В. Айдарски

ПЛУВЕН КЛУБ "ВИХРЕН"

треньор

плуване

Николай Кр. Вакареев

ПЛУВЕН КЛУБ "ВИХРЕН"

треньор

плуване

София В. Попова

ПЛУВЕН КЛУБ "ВИХРЕН"

треньор

плуване Атанас С. Кръстанов СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "ВСИ" треньор
плуване Мила Г. Даскалова СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "ВСИ" треньор
плуване Спас Д. Колчев СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "ВСИ" треньор

плуване

Екатерина Юл. Георгиева

СПОРТЕН КЛУБ "ГД СПОРТ"

треньор

плуване

Лазар А. Иванов

СПОРТЕН КЛУБ "ГД СПОРТ"

помощник треньор

плуване

Юлияна Г. Новоселска

СПОРТЕН КЛУБ "ГД СПОРТ"

инструктор

плуване

Васил И. Колесниченко

СПОРТЕН КЛУБ "ГАЛАТА-ВАРНА"

старши треньор

плуване

Йоанна Кр. Керязова

СПОРТЕН КЛУБ "ГАЛАТА-ВАРНА"

треньор

плуване

Силвия М. Христова

СПОРТЕН КЛУБ "ГАЛАТА-ВАРНА"

треньор

плуване

Силвия А. Желязкова

СПОРТЕН КЛУБ "ГАЛАТА-ВАРНА"

треньор

плуване

Цветан Я. Желязков

СПОРТЕН КЛУБ "ГАЛАТА-ВАРНА"

треньор

плуване

Явор Ц. Желязков

СПОРТЕН КЛУБ "ГАЛАТА-ВАРНА"

помощник треньор

плуване

Георги Хр. Ганев

КЛУБ ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ДАЛЯН"

помощник треньор

плуване

Константин Т. Велков

КЛУБ ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ДАЛЯН"

помощник-треньор

плуване

Мартин В. Иванов

КЛУБ ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ДАЛЯН"

треньор

плуване

Миглена Г. Ангелова

КЛУБ ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ДАЛЯН"

помощник треньор

плуване

Веселин Пл. Гърбузанов

ПЛУВЕН КЛУБ "ДАМИНИ - ЛВ"

инструктор

плуване

Добромир К. Петров

ПЛУВЕН КЛУБ "ДАМИНИ - ЛВ"

старши треньор

плуване

Кристиян П. Минковски

ПЛУВЕН КЛУБ "ДАМИНИ - ЛВ"

главен треньор

плуване

Мануела Н. Атанасова-Марова

ПЛУВЕН КЛУБ "ДАМИНИ - ЛВ"

треньор

плуване

Таня М. Владова

ПЛУВЕН КЛУБ "ДАМИНИ - ЛВ"

треньор

плуване

Ангел Х. Чакъров

КЛУБ ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ДЕЛФИН"

главен треньор

плуване

Светозар Б. Божилов

КЛУБ ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ДЕЛФИН"

треньор

плуване

Юлиана А. Чакърова

КЛУБ ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ДЕЛФИН"

треньор

плуване

Александра Г. Александрова

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "ДЕЛФИН"

треньор

плуване

Георги С. Ненчев

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "ДЕЛФИН"

инструктор

плуване

Димитър С. Гичев

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "ДЕЛФИН"

инструктор

плуване

Мариана К. Димитрова

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "ДЕЛФИН"

инструктор

плуване

Ненко Д. Чолаков

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "ДЕЛФИН"

треньор

плуване

Георги В. Благов

ПЛУВЕН КЛУБ "ДЕЛФИНИТЕ - ВЕЛИНГРАД"

треньор

плуване

Моника Б. Трифонова

ПЛУВЕН КЛУБ "ДЕЛФИНИТЕ - ВЕЛИНГРАД"

треньор

плуване

Веселин Н. Нейков

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ДОБРУДЖА"

треньор

плуване

Ивелин С. Иванов

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ДОБРУДЖА"

треньор

плуване

Кристина Х. Гошева

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ДОБРУДЖА"

помощник треньор

плуване

Веселин П. Суров

ПЛУВЕН КЛУБ "ДОРОСТОЛ"

треньор

плуване

Пенчо В. Стоянов

ПЛУВЕН КЛУБ "ДОРОСТОЛ"

треньор

плуване

Христо Б. Христов

ПЛУВЕН КЛУБ "ДОРОСТОЛ"

треньор

плуване

Ясен Н. Неделчев

ПЛУВЕН КЛУБ "ДОРОСТОЛ"

треньор

плуване

Велислава Й. Гаврилова

ПЛУВЕН КЛУБ "ЕЛИТ - СПОРТ"

треньор

плуване

Пламен Л. Йорданов

ПЛУВЕН КЛУБ "ЕЛИТ - СПОРТ"

треньор

плуване

Веселин Р. Фесчиев

КЛУБ ПО ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ЕТЪР 2000"

старши треньор

плуване

Мария В. Фесчиева-Георгиева

КЛУБ ПО ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ЕТЪР 2000"

треньор

плуване

Роза Т. Георгиева

КЛУБ ПО ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ЕТЪР 2000"

старши треньор

плуване

Юлия Кр. Керемидчиева

КЛУБ ПО ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ЕТЪР 2000"

помощник треньор

плуване

Величко Ив. Бегов

ПЛУВЕН КЛУБ "ЗАПОЧНИ ДА ПЛУВАШ" БУРГАС

треньор

плуване

Мария М. Златкова

ПЛУВЕН КЛУБ "ЗАПОЧНИ ДА ПЛУВАШ" БУРГАС

старши треньор

плуване

Стефан С. Чалъков

ПЛУВЕН КЛУБ "ЗАПОЧНИ ДА ПЛУВАШ" БУРГАС

треньор

плуване

Тодор М. Костов

ПЛУВЕН КЛУБ "ЗАПОЧНИ ДА ПЛУВАШ" БУРГАС

инструктор

плуване

Александър Ат. Цветков

ПЛУВЕН КЛУБ "ИНВИКТУС"

треньор

плуване

Антоанета Ат. Божилова

ПЛУВЕН КЛУБ "ИНВИКТУС"

треньор

плуване

Борис П. Божилов

ПЛУВЕН КЛУБ "ИНВИКТУС"

треньор

плуване

Ваня Й. Згуровска

ПЛУВЕН КЛУБ "ИНВИКТУС"

треньор

плуване

Иван О. Лесев

ПЛУВЕН КЛУБ "ИНВИКТУС"

треньор

плуване

Кирил Ив. Бъчваров

ПЛУВЕН КЛУБ "ИНВИКТУС"

треньор

плуване

Петър Б. Божилов

ПЛУВЕН КЛУБ "ИНВИКТУС"

треньор

плуване

Александър Й. Тончев

КЛУБ ЗА ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ИРИС"

инструктор

плуване

Атанас Т. Тодоров

КЛУБ ЗА ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ИРИС"

главен треньор

плуване

Павел А. Тодоров

КЛУБ ЗА ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ИРИС"

треньор

плуване

Цветан А. Бенински

КЛУБ ЗА ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ИРИС"

треньор

плуване

Екатерина А. Радивчева

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "КАМЕНГРАД"

треньор

плуване

Димитър Авр. Димитров

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "КАМЕНГРАД"

треньор

плуване

Антон Д. Михайлов

ПЛУВЕН КЛУБ "ЛЕВЕНТ"

треньор

плуване

Васил Тр. Иванов

ПЛУВЕН КЛУБ "ЛЕВЕНТ"

треньор

плуване

Ивайло П. Павлов

ПЛУВЕН КЛУБ "ЛЕВЕНТ"

помощник треньор

плуване

Йордан Тр. Иванов

ПЛУВЕН КЛУБ "ЛЕВЕНТ"

треньор

плуване

Елена Г. Манолова

ПЛУВЕН КЛУБ "ЛЕВСКИ"

треньор

плуване

Красимир Д. Туманов

ПЛУВЕН КЛУБ "ЛЕВСКИ"

главен треньор

плуване

Петя И. Миладинова

ПЛУВЕН КЛУБ "ЛЕВСКИ"

треньор

плуване

Адриана П. Прокопиева

ПЛУВЕН КЛУБ "ЛЕВСКИ 2014"

главен треньор

плуване

Мария С. Сестримска

ПЛУВЕН КЛУБ "ЛЕВСКИ 2014"

треньор

плуване

Деян Д. Дончев

КЛУБ ПО ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ЛОКОМОТИВ" РУСЕ

помощник треньор

плуване

Деян Н. Дончев

КЛУБ ПО ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ЛОКОМОТИВ" РУСЕ

треньор

плуване

Зорница Д. Георгиева

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ  "МЕТРОПОЛ"

треньор

плуване

Константин Х. Христов

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ  "МЕТРОПОЛ"

инструктор

плуване

Маргарита Н. Христова

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "МЕТРОПОЛ"

инструктор

плуване

Пенка Х. Стойкова

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "МЕТРОПОЛ"

инструктор

плуване

Хариета К. Гарибян

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ  "МЕТРОПОЛ"

треньор

плуване

Теодора Д. Янева

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ  "МЕТРОПОЛ"

помощник треньор

плуване

Ваня М. Аргирова

ЖЕЛЕЗНИЧАРСКИ ПЛУВЕН КЛУБ "МЛАДОСТ - 91"

треньор

плуване

Василис Г. Дамянидис

ЖЕЛЕЗНИЧАРСКИ ПЛУВЕН КЛУБ "МЛАДОСТ - 91"

главен треньор

плуване

Веселин Ив. Пашалиев

ЖЕЛЕЗНИЧАРСКИ ПЛУВЕН КЛУБ "МЛАДОСТ - 91"

треньор

плуване

Динко П. Гешев

ЖЕЛЕЗНИЧАРСКИ ПЛУВЕН КЛУБ "МЛАДОСТ - 91"

инструктор

плуване

Недялка П. Карапетрова

ЖЕЛЕЗНИЧАРСКИ ПЛУВЕН КЛУБ "МЛАДОСТ - 91"

помощник треньор

плуване

Николай Д. Бангеев

ЖЕЛЕЗНИЧАРСКИ ПЛУВЕН КЛУБ "МЛАДОСТ _- 91"

треньор

плуване

Радосвета Н. Пиронкова

ЖЕЛЕЗНИЧАРСКИ ПЛУВЕН КЛУБ "МЛАДОСТ - 91"

треньор

плуване

Стефан Ст. Георгиев

ЖЕЛЕЗНИЧАРСКИ ПЛУВЕН КЛУБ "МЛАДОСТ - 91"

помощник треньор

плуване

Стефан Ив. Георгиев

ЖЕЛЕЗНИЧАРСКИ ПЛУВЕН КЛУБ "МЛАДОСТ - 91"

треньор

плуване

Теодора К. Трифонова

ЖЕЛЕЗНИЧАРСКИ ПЛУВЕН КЛУБ "МЛАДОСТ - 91"

треньор

плуване

Даниела Г. Нестерова

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "МУСТАНГ"

треньор

плуване

Иван П. Пешев

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "МУСТАНГ"

треньор

плуване

Петър И. Георгиев

СПОРТЕН КЛУБ "НЕПТУН"

треньор

плуване

Петър С. Петков

СПОРТЕН КЛУБ "НЕПТУН"

треньор

плуване

Стойчо Д. Керкелов

СПОРТЕН КЛУБ "НЕПТУН"

помощник треньор

плуване

Даниела В. Смукова

СПОРТЕН КЛУБ "НЕРЕЯ"

треньор

плуване

Катя Н. Крумова

СПОРТЕН КЛУБ "НЕРЕЯ"

инструктор

плуване

Красимир Д. Костадинов

КЛУБ ВОДНИ СПОРТОВЕ "НЕФТОХИМИК"

треньор

плуване

Симона Хр. Пантова

КЛУБ ВОДНИ СПОРТОВЕ "НЕФТОХИМИК"

треньор

плуване

Богомил Т. Ангелов

КЛУБ ВОДНИ СПОРТОВЕ "НАЦИОНАЛНА СПОРТНА АКАДЕМИЯ"

треньор

плуване

Димитър Н. Трендафилов

КЛУБ ВОДНИ СПОРТОВЕ "НАЦИОНАЛНА СПОРТНА АКАДЕМИЯ"

треньор

плуване

Любомир Б. Ценков

КЛУБ ВОДНИ СПОРТОВЕ "НАЦИОНАЛНА СПОРТНА АКАДЕМИЯ"

треньор

плуване

Наталия Г. Стоянова

КЛУБ ВОДНИ СПОРТОВЕ "НАЦИОНАЛНА СПОРТНА АКАДЕМИЯ"

треньор

плуване

Радостина К. Желева

КЛУБ ВОДНИ СПОРТОВЕ "НАЦИОНАЛНА СПОРТНА АКАДЕМИЯ"

треньор

плуване

Румен Ив. Йосифов

КЛУБ ВОДНИ СПОРТОВЕ "НАЦИОНАЛНА СПОРТНА АКАДЕМИЯ"

треньор

плуване

Мирослав Л. Георгиев

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "ОДЕСОС 2008"

треньор

плуване

Невена П. Димитрова

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "ОДЕСОС 2008"

треньор

плуване

Цветана Г. Миланова

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "ОДЕСОС 2008"

треньор

плуване

Ангел Ем. Милков

НАЦИОНАЛЕН СПОРТЕН КЛУБ "ОЛИМП"

треньор

плуване

Анна С. Лесева

НАЦИОНАЛЕН СПОРТЕН КЛУБ "ОЛИМП"

треньор

плуване

Данаил Е. Славчев

НАЦИОНАЛЕН СПОРТЕН КЛУБ "ОЛИМП"

помощник треньор

плуване

Емил А. Милков

НАЦИОНАЛЕН СПОРТЕН КЛУБ "ОЛИМП"

старши треньор

плуване

Любомир Ев. Симеонов

НАЦИОНАЛЕН СПОРТЕН КЛУБ "ОЛИМП"

 треньор

плуване

Петър Г. Иванов

НАЦИОНАЛЕН СПОРТЕН КЛУБ "ОЛИМП"

треньор

плуване

Никол А. Кошеджийска

НАЦИОНАЛЕН СПОРТЕН КЛУБ "ОЛИМП"

помощник треньор

плуване

Николай Р. Моллов

НАЦИОНАЛЕН СПОРТЕН КЛУБ "ОЛИМП"

помощник треньор

плуване

Румела А. Милкова

НАЦИОНАЛЕН СПОРТЕН КЛУБ "ОЛИМП"

треньор

плуване

Анна Е. Лазарова

КЛУБ ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ОЛИМПИЯ"

треньор

плуване

Георги В. Дангалаков

КЛУБ ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ОЛИМПИЯ"

треньор

плуване

Любомир Л. Лазаров

КЛУБ ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ОЛИМПИЯ"

треньор

плуване

Мария М. Александрова

КЛУБ ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ОЛИМПИЯ"

треньор

плуване

Таня Б. Дангалакова

КЛУБ ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ОЛИМПИЯ"

треньор

плуване

Юлиана И. Дешева

КЛУБ ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ОЛИМПИЯ"

треньор

плуване

Янита Д. Райкова

КЛУБ ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ОЛИМПИЯ"

треньор

плуване

Георги Ем. Георгиев

КЛУБ ПО ПЛУВНИ СПОРТОВЕ  "ОРЕНДА"

помощник треньор

плуване

Димитър Т. Тодоров

КЛУБ ПО ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ОРЕНДА"

треньор

плуване

Иво Д. Игнатов

КЛУБ ПО ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ОРЕНДА"

треньор

плуване

Мария В. Игнатова

КЛУБ ПО ПЛУВНИ СПОРТОВЕ  "ОРЕНДА"

треньор

плуване

Петя Ст. Георгиева

КЛУБ ПО ПЛУВНИ СПОРТОВЕ  "ОРЕНДА"

треньор

плуване

Снежанка Г. Пенева

КЛУБ ПО ПЛУВНИ СПОРТОВЕ  "ОРЕНДА"

старши треньор

плуване

Соня Ем. Иванова

КЛУБ ПО ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ОРЕНДА"

треньор

плуване

Георги Т. Димитров

ОБЕДИНЕН СПОРТЕН КЛУБ "ОРКА"

помощник треньор

плуване

Ангелина Г. Стоева

ПЛУВЕН КЛУБ "ПИРИН"

треньор

плуване

Асен Д. Бумбаров

ПЛУВЕН КЛУБ "ПИРИН"

треньор

плуване

Борислава И. Борисова

ПЛУВЕН КЛУБ "ПИРИН"

помощник треньор

плуване

Валентина Г. Атанасова

ПЛУВЕН КЛУБ "ПИРИН"

старши треньор

плуване

Дамяна Зл. Боянска

ПЛУВЕН КЛУБ "ПИРИН"

треньор

плуване

Емил В. Драчев

ПЛУВЕН КЛУБ "ПИРИН"

помощник треньор

плуване

Миглена К. Бояджиева

ПЛУВЕН КЛУБ "ПИРИН"

треньор

плуване

Спас Ив. Борисов

ПЛУВЕН КЛУБ "ПИРИН"

помощник треньор

плуване

Владислав Ст. Терзиев

ПЛУВЕН КЛУБ "ПЛОВДИВ 2019"

помощник треньор

плуване

Георги К. Колев

ПЛУВЕН КЛУБ "ПЛОВДИВ 2019"

треньор

плуване

Добринка Ил. Паунова

ПЛУВЕН КЛУБ "ПЛОВДИВ 2019"

треньор

плуване

Славяна Анг. Кънева-Раденкова

ПЛУВЕН КЛУБ "ПЛОВДИВ 2019"

треньор

плуване

Антон Ст. Спиров

ПЛУВЕН КЛУБ САНДАНСКИ"

треньор

плуване

Божидар П. Граматиков

ПЛУВЕН КЛУБ САНДАНСКИ"

треньор

плуване

Виолета Н. Левтерова

КЛУБ ПЛУВАНЕ ПРИ ОБЕДИНЕН СПОРТЕН КЛУБ "СЛАВИЯ"

треньор

плуване

Елка Д. Симеонова

КЛУБ ПЛУВАНЕ ПРИ ОБЕДИНЕН СПОРТЕН КЛУБ "СЛАВИЯ"

треньор

плуване

Жорж В. Станкович

КЛУБ ПЛУВАНЕ ПРИ ОБЕДИНЕН СПОРТЕН КЛУБ "СЛАВИЯ"

старши треньор

плуване

Мария Пелих

КЛУБ ПЛУВАНЕ ПРИ ОБЕДИНЕН СПОРТЕН КЛУБ "СЛАВИЯ"

треньор

плуване

Николай К. Чальов

КЛУБ ПЛУВАНЕ ПРИ ОБЕДИНЕН СПОРТЕН КЛУБ "СЛАВИЯ"

главен треньор

плуване

Павлинка П. Стоянова

КЛУБ ПЛУВАНЕ ПРИ ОБЕДИНЕН СПОРТЕН КЛУБ "СЛАВИЯ"

треньор

плуване

Димитър Г. Кънев

КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "СЛИВЕН 2002"

треньор

плуване

Красимир П. Гюзелов

КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "СЛИВЕН 2002"

треньор

плуване

Петър Ст. Петров

КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "СЛИВЕН 2002"

треньор

плуване

Екатерина С. Соколова

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "СМОЛЯН"

треньор

плуване

Жанета Х. Белева

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "СМОЛЯН"

треньор

плуване

Клара Б. Карамфилова

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "СМОЛЯН"

треньор

плуване

Огнян А. Георгиев

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "СМОЛЯН"

треньор

плуване

Огнян Л. Данчев

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "СМОЛЯН"

треньор

плуване

Росица П. Глухова

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "СМОЛЯН"

треньор

плуване

Стефка В. Сотирова

ПЛУВЕН КЛУБ "СОТИРОВИ"

главен треньор

плуване

Радка М. Симеонова

ПЛУВЕН КЛУБ "СОТИРОВИ"

треньор

плуване

Габриела Б. Цонкова

ПЛУВЕН КЛУБ "СОФИЯ'21"

треньор

плуване

Йосиф Гр. Йосифов

ПЛУВЕН КЛУБ "СОФИЯ'21"

треньор

плуване

Ботко Ст. Трендафилов

ПЛУВЕН КЛУБ "СПРИНТ"

главен треньор

плуване

Михаел Илко Василев

ПЛУВЕН КЛУБ "СПРИНТ"

помощник треньор

плуване

Надежда Илк. Йорданова

ПЛУВЕН КЛУБ "СПРИНТ"

инструктор

плуване

Таня Ж. Месробович

ПЛУВЕН КЛУБ "СПРИНТ"

треньор

плуване

Василен Д. Димитров

ПЛУВЕН КЛУБ "СПРИНТ - СОФИЯ"

треньор

плуване

Красимир Ив. Захов

ПЛУВЕН КЛУБ "СПРИНТ - СОФИЯ"

старши треньор

плуване

Лилия Б. Петкова

ПЛУВЕН КЛУБ "СПРИНТ - СОФИЯ"

 треньор

плуване

Мариян Ил. Недков

ПЛУВЕН КЛУБ "СПРИНТ_СОФИЯ"

треньор

плуване

Цвети Ив. Крусашки

ПЛУВЕН КЛУБ "СПРИНТ - СОФИЯ"

треньор

плуване

Мария Кр. Стаматова

СПОРТЕН КЛУБ "ТИБРИС"

инструктор

плуване

Анна К. Монева

КЛУБ ПО ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ТОРПЕДО"

главен треньор

плуване

Атанас Г. Георгиев

КЛУБ ПО ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ТОРПЕДО"

помощник треньор

плуване

Виктория С. Димитрова

КЛУБ ПО ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ТОРПЕДО"

старши треньор

плуване

Галина Б. Андонова

КЛУБ ПО ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ТОРПЕДО"

треньор

плуване

Калин И. Иванов

КЛУБ ПО ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ТОРПЕДО"

треньор

плуване

Виктория К. Колева

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "ТРАЯНА"

помощник треньор

плуване

Галина Г. Тодорова

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "ТРАЯНА"

инструктор

плуване

Ивелина Р. Ралева

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "ТРАЯНА"

инструктор

плуване

Мартин Р. Гарчев

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "ТРАЯНА"

инструктор

плуване

Румяна Д. Петрова

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "ТРАЯНА"

инструктор

плуване

Снежина П. Атанасова

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "ТРАЯНА"

помощник треньор

плуване

Станислав Н. Николов

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "ТРАЯНА"

инструктор

плуване

Стефан Ц. Вачев

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "ТРАЯНА"

старши треньор

плуване

Теодора Б. Петкова

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "ТРАЯНА"

инструктор

плуване

Динко Ст. Митев

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "ТРАЯНА"

треньор 

плуване

Александър Д. Дичков

ПЛУВЕН КЛУБ "ФЕНИКС"

главен треньор

плуване

Моника Ем. Микова-Дичкова

ПЛУВЕН КЛУБ "ФЕНИКС"

старши треньор

плуване

Даниел Г. Стоянов

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "ЦАРЕВЕЦ"

инструктор

плуване

Панайот А. Паздерков

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "ЦАРЕВЕЦ"

старши треньор

плуване

Светослав Д. Фидаров

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "ЦАРЕВЕЦ"

помощник треньор

плуване

Биляна Р. Иванова

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВАНЕ "ЦАРЕВЕЦ"

помощник треньор

плуване

Анна Л. Анастасова

КЛУБ ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ЦСКА"

треньор

плуване

Олга Ев. Иванова

КЛУБ ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ЦСКА"

старши треньор

плуване

Петко Ст. Бакалов

КЛУБ ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ЦСКА"

главен треньор

плуване

Полина Б. Божикова

КЛУБ ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ЦСКА"

помощник треньор

плуване

Стоянка Ив. Димитрова

КЛУБ ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ЦСКА"

треньор

плуване

Йордан И. Илчев

СПОРТЕН КЛУБ "ЦЕНТРАЛЕН СПОРТЕН КЛУБ НА АРМИЯТА"

главен треньор

плуване

Яна Й. Димитрова

СПОРТЕН КЛУБ" ЦЕНТРАЛЕН СПОРТЕН КЛУБ НА АРМИЯТА"

треньор

плуване

Любов Ц. Доксинова

ПЛУВЕН КЛУБ "ЧЕПИНЕЦ"

треньор

плуване

Христо З. Доксинов

ПЛУВЕН КЛУБ "ЧЕПИНЕЦ"

треньор

плуване

Борислав Г. Кънев

ПЛУВЕН СПОРТЕН КЛУБ "ЧЕРНО МОРЕ"

старши треньор

плуване

Доротея П. Славкова

ПЛУВЕН СПОРТЕН КЛУБ "ЧЕРНО МОРЕ"

треньор

плуване

Калоян Б. Георгиев

ПЛУВЕН СПОРТЕН КЛУБ "ЧЕРНО МОРЕ"

помощник треньор

плуване

Миглена Ем. Николова

ПЛУВЕН СПОРТЕН КЛУБ "ЧЕРНО МОРЕ"

треньор

плуване

Никола Н. Петров

ПЛУВЕН СПОРТЕН КЛУБ ЧЕРНО МОРЕ"

треньор

плуване

Ана М. Буюклиева

ПЛУВЕН КЛУБ "ЧЕРНОМОРЕЦ"

помощник треньор

плуване

Виктория Н. Събева

ПЛУВЕН КЛУБ "ЧЕРНОМОРЕЦ"

инструктор

плуване

Кирил Ст. Ватев

ПЛУВЕН КЛУБ "ЧЕРНОМОРЕЦ"

треньор

плуване

Люба П. Панайотова

ПЛУВЕН КЛУБ "ЧЕРНОМОРЕЦ"

треньор

плуване

Мария Г. Чалъкова

ПЛУВЕН КЛУБ "ЧЕРНОМОРЕЦ"

треньор

плуване

Светла Хр. Хранова

ПЛУВЕН КЛУБ "ЧЕРНОМОРЕЦ"

помощник треньор

плуване

Анна И. Георгиева

СПОРТЕН КЛУБ "ШАМПИОН 3"

главен треньор

плуване

Валентин Г. Георгиев

СПОРТЕН КЛУБ "ШАМПИОН 3"

старши треньор

плуване

Галина Т. Илиева

СПОРТЕН КЛУБ "ШАМПИОН 3"

старши треньор

плуване

Евелина И. Иванова

СПОРТЕН КЛУБ "ШАМПИОН 3"

инстуктор

плуване

Ивелина М. Илиева-Минкова

СПОРТЕН КЛУБ "ШАМПИОН 3"

треньор

плуване

Петър В. Георгиев

СПОРТЕН КЛУБ "ШАМПИОН 3"

инструктор

плуване

Николай К. Стоянов

ВОЕНЕН СПОРТЕН КЛУБ "ШУМЕН"

треньор

плуване

Сашо Ст. Евлогиев

ВОЕНЕН СПОРТЕН КЛУБ "ШУМЕН"

главен треньор

плуване

Стоянчо С. Герасимов

ВОЕНЕН СПОРТЕН КЛУБ "ШУМЕН"

треньор

плуване

Георги Д. Герчев

ВОЕНЕН СПОРТЕН КЛУБ "ШУМЕН"

инструктор

плуване

Александър В. Шопов

СПОРТЕН КЛУБ "ЮЛИЯН РУСЕВ"

инструктор

плуване

Йовка Н. Минкова

СПОРТЕН КЛУБ "ЮЛИЯН РУСЕВ"

старши треньор

плуване

Минна М. Гешева

СПОРТЕН КЛУБ "ЮЛИЯН РУСЕВ"

треньор

 

 

 

 

синхронно плуване

Бистра Б. Петкова

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "АЛБАТРОС 2001"

помощник треньор

синхронно плуване

Галина К. Василева

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "АЛБАТРОС 2001"

главен треньор

синхронно плуване

Мирослава Ив. Пеева

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "АЛБАТРОС 2001"

помощник треньор

синхронно плуване

Марина Б. Петрова

СПОРТЕН КЛУБ "АКВА СПОРТ"

треньор

синхронно плуване

Валентина А. Богачева-Хофманн

СПОРТЕН КЛУБ "ЛЕВСКИ - СПАРТА 2000"

старши треньор

синхронно плуване

Диана И. Таванарска

СПОРТЕН КЛУБ "ЛЕВСКИ - СПАРТА 2000"

треньор

синхронно плуване

Юлия Ем. Чубурова

КЛУБ ВОДНИ СПОРТОВЕ "НАЦИОНАЛНА СПОРТНА АКАДЕМИЯ"

треньор

синхронно плуване

Ирина Г. Димитрова

СПОРТЕН КЛУБ ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "НОВА" СОФИЯ

главен треньор

синхронно плуване

Петя С. Георгиева

КЛУБ ПО ПЛУВНИ СПОРТОВЕ  "ОРЕНДА"

треньор

синхронно плуване

Миглена К. Бояджиева

ПЛУВЕН КЛУБ "ПИРИН"

треньор

синхронно плуване

Симона М. Михайлова

СПОРТЕН КЛУБ "ТИБРИС"

треньор

синхронно плуване

Михаела М. Михайлова

СПОРТЕН КЛУБ "ТИБРИС"

треньор

 

 

 

 

скокове във вода

Катя В. Демирова

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "АЛБАТРОС 2001"

старши треньор

скокове във вода

Георги Б. Лозанов

КЛУБ ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ВИТОША"

помощник треньор

скокове във вода

Георги К. Чобанов

КЛУБ ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ВИТОША"

старши треньор

плуване

Йордан Т. Иванов

КЛУБ ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ВИТОША"

инструктор

скокове във вода

Мариян К. Димитров

КЛУБ ПЛУВНИ СПОРТОВЕ "ВИТОША"

помощник треньор

скокове във вода

Йордан И. Илчев

СПОРТЕН КЛУБ 'ЦЕНТРАЛЕН СПОРТЕН КЛУБ НА АРМИЯТА"

треньор

скокове във вода

Яна Й. Димитрова

СПОРТЕН КЛУБ "ЦЕНТРАЛЕН СПОРТЕН КЛУБ НА АРМИЯТА"

треньор

 

Партньори